Kursseille ilmoittautuminen

Kevätkauden 2020 kursseille ja ryhmiin ilmoittautuminen.

Ilmoittaudu ryhmiin ja kursseille alla olevalla lomakkeella. Tästä lomakkeesta ei tule automaattista vastausta ja saat vastauksen ilmoittautumiseesi sähköpostitse kun ilmoittautumisesi on otettu käsittelyyn. Mikäli et vielä ole jäsen, voit jättää jäsennumerokentän tyhjäksi. Kursseille osallistuminen edellyttää seuran jäsenyyttä ja uusille jäsenille tämä lomake toimii samalla myös jäsenhakemuksena.

Etunimi:
Sukunimi:
Sähköposti:
Jäsennumero (jos sinulla ei vielä ole jäsennumeroa, jätä kenttä tyhjäksi):
Puhelin:
Postiosoite:
Postinumero:
Kaupunki:
Syntymäaika (ppkkvvvv):
Sukupuoli:
Lisätietoja :

Lapset, juniorit ja nuoriso
Koululaisten tanssiklubi 15.01.2020 - 29.04.2020, keskiviikko 15:00 - 16:00 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 100 €
Kilpatanssin alkeisjatkoryhmä 5-6v 15.01.2020 - 29.04.2020, keskiviikko 16:00 - 17:00 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 110 €
Showtanssi (keskiviikon ryhmä) 15.01.2020 - 29.04.2020, keskiviikko 18:30 - 19:30 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 110 €
Lapset, juniorit ja nuoriso E-D, lattarit 16.01.2020 - 07.05.2020, torstai 17:00 - 18:00 Valmentaja(t):Anna-Liisa Bergström
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 140 €
Lasten, juniorien ja nuorison torstaipractise, lattarit 16.01.2020 - 07.05.2020, torstai 18:00 - 19:00 Valmentaja(t):Anna-Liisa Bergström
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 30 €
Lapset, juniorit ja nuoriso C-A, lattarit 16.01.2020 - 07.05.2020, torstai 19:00 - 20:00 Valmentaja(t):Anna-Liisa Bergström
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 140 €
Lapset, juniorit ja nuoriso E-D, vakiot 17.01.2020 - 08.05.2020, perjantai 17:00 - 18:00 Valmentaja(t):Sami Helenius
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 140 €
Lasten, juniorien ja nuorison perjantaipractise, vakiot 17.01.2020 - 08.05.2020, perjantai 18:00 - 19:00 Valmentaja(t):Sami Helenius
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 30 €
Lapset, juniorit ja nuoriso C-A, vakiot 17.01.2020 - 08.05.2020, perjantai 19:00 - 20:00 Valmentaja(t):Sami Helenius
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 140 €
Showtanssi (sunnuntain ryhmä) 19.01.2020 - 10.05.2020, sunnuntai 13:00 - 14:00 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 110 €
Lasten ja juniorien alkeisryhmä 6-14v 19.01.2020 - 10.05.2020, sunnuntai 14:00 - 15:00 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 110 €
Tenava kilpatanssin jatkoryhmä 6-8v 19.01.2020 - 10.05.2020, sunnuntai 15:00 - 15:45 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 110 €
Lastentanssi Naperot 3-4v 19.01.2020 - 10.05.2020, sunnuntai 16:00 - 16:45 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 85 €
Lastentanssi Tenavat 5-6v 19.01.2020 - 10.05.2020, sunnuntai 16:45 - 17:30 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 85 €
Lastentanssi Tenavat 5-6v , uusi ryhmä 19.01.2020 - 10.05.2020, sunnuntai 17:30 - 18:15 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 85 €
Aikuiset ja nuoriso
Vakiotanssien kilparyhmä DA 13.01.2020 - 04.05.2020, maanantai 18:00 - 19:00 Valmentaja(t):Matti Kantola ja Tea Kantola
Meilahden yläaste, Kuusitie 12, 00270 Helsinki, 140 €
Vakiotanssi practise 13.01.2020 - 04.05.2020, maanantai 19:00 - 20:00 Valmentaja(t):Matti Kantola ja Tea Kantola
Meilahden yläaste, Kuusitie 12, 00270 Helsinki, 30 €
Kilpatanssin alkeisryhmä 13.01.2020 - 27.04.2020, maanantai 17:00 - 18:30 Valmentaja(t):Veera Korpinen ja Tero Liljamo
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 150 €
Kilpatanssin jatkoryhmä 13.01.2020 - 27.04.2020, maanantai 18:30 - 20:00 Valmentaja(t):Tero Liljamo ja Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 150 €
Tanssitekniikka latinalaistanssien harjoitteet 13.01.2020 - 27.04.2020, maanantai 20:00 - 21:00 Valmentaja(t):Tero Liljamo
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 120 €
Ohjattu harjoitus 14.01.2020 - 28.04.2020, tiistai 17:00 - 18:00 Valmentaja(t):Tero Liljamo
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 0 €
Tanssitekniikka VL vuoroviikoin 07.01.2020 - 12.05.2020, tiistai 18:00 - 19:00 Valmentaja(t):Jaak Vainomaa
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 140 €
Latinalaistanssien kilparyhmä DA 15.01.2020 - 06.01.2020, keskiviikko 19:00 - 20:00 Valmentaja(t):Helena Ahti-Hallberg
Toivolan koulu, Mikkolankuja 3, 00680 Helsinki, 140 €
Latinalaistanssi practise 15.01.2020 - 06.05.2020, keskiviikko 20:00 - 21:00 Valmentaja(t):Helena Ahti-Hallberg
Toivolan koulu, Mikkolankuja 3, 00680 Helsinki, 30 €
Kilparyhmä E taso, vl ja practise 15.01.2020 - 29.04.2020, keskiviikko 17:00 - 18:30 Valmentaja(t):Tero Liljamo ja Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 150 €
Kilpatanssin alkeisryhmä 17.01.2020 - 15.05.2020, perjantai 17:00 - 18:00 Valmentaja(t):Mikko Koskelainen
Meilahden yläaste, Kuusitie 12, 00270 Helsinki, 130 €
Kilparyhmä E taso, vl 17.01.2020 - 15.05.2020, perjantai 18:00 - 19:00 Valmentaja(t):Mikko Koskelainen
Meilahden yläaste, Kuusitie 12, 00270 Helsinki, 130 €
Vakiotanssitekniikka 17.01.2020 - 15.05.2020, perjantai 19:00 - 20:00 Valmentaja(t):Mikko Koskelainen
Meilahden yläaste, Kuusitie 12, 00270 Helsinki, 140 €
Leirit ja workshopit
Muut
Ladies Only 19.01.2020 - 10.05.2020, sunnuntai 18:30 - 19:30 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 110 €
Kehonhuolto 13.01.2020 - 06.05.2020, maanantai, keskiviikko 20:00 - 21:00 Valmentaja(t):
, , 70 €
Klubisalin kuukausikäyttö 4 kuukautta tammi-huhti 2020 01.01.2020 - 30.04.2020, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai, sunnuntai 06:00 - 21:00 Valmentaja(t):
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 60 €