Kursseille ilmoittautuminen

Kevätkauden 2018 kursseille ja ryhmiin ilmoittautuminen.

Ilmoittaudu ryhmiin ja kursseille alla olevalla lomakkeella. Tästä lomakkeesta ei tule automaattista vastausta ja saat vastauksen ilmoittautumiseesi sähköpostitse kun ilmoittautumisesi on otettu käsittelyyn. Mikäli et vielä ole jäsen, voit jättää jäsennumerokentän tyhjäksi. Kursseille osallistuminen edellyttää seuran jäsenyyttä ja uusille jäsenille tämä lomake toimii samalla myös jäsenhakemuksena.

Etunimi:
Sukunimi:
Sähköposti:
Jäsennumero (jos sinulla ei vielä ole jäsennumeroa, jätä kenttä tyhjäksi):
Puhelin:
Postiosoite:
Postinumero:
Kaupunki:
Syntymäaika (ppkkvvvv):
Sukupuoli:
Lisätietoja :

Lastentanssi ja lasten ryhmät
Lasten ja juniorien kilpatanssin alkeisryhmä, Maanantai 17.00-18.00 Klubisali
Lasten 5-10v kilpatanssin alkeisryhmä, Keskiviikko 16.00-17.00 Klubisali
Lastentanssi Naperot 3-4v, Sunnuntai 16.00-16.45 Klubisali
Lastentanssi Tenavat 5-6v, Sunnuntai 16.45-17.30 Klubisali
Lastentanssi 6-10v kilpatanssin alkeet, Sunnuntai 17.30-18.30 Klubisali
Lapset ja juniorit
Lasten ja juniorien kilpatanssin alkeet ryhmä 1, Torstai 16.30-17.30 Klubisali
Lasten ja juniorien kilpatanssi, latinalaistanssit, ryhmä 2, Torstai 17.30-18.15 Klubisali
Lasten ja juniorien practise, Torstai 18.15-19.00 Klubisali
Lasten ja juniorien kilpatanssi, latinalaistanssit, ryhmä 4, Torstai 19.00-19.45 Klubisali
Lasten ja juniorien kilpatanssi, latinalaistanssit, ryhmä 6, Torstai 19.45-20.30 Klubisali
Lasten ja juniorien kilpatanssi, vakiotanssit, ryhmä 3, Perjantai 17.00-17.45 Klubisali
Lasten ja juniorien kilpatanssi, vakiotanssit, ryhmä 5, Perjantai 17.45-18.30 Klubisali
Lasten ja juniorien practise, Perjantai 18.30-19.15 Klubisali
Lasten ja juniorien kilpatanssi, vakiotanssit, ryhmä 7, Perjantai 19.15-20.00 Klubisali
Nuoriso
Nuorten kilpatanssin alkeisryhmä, Keskiviikko 17.00-18.00 Klubisali
Nuorison Show, Sunnuntai 15.00-16.00 Klubisali
Aikuiset ja nuoriso alkeis ja jatkoryhmät
Nuorison ja aikuisten kilpatanssin alkeisryhmä, Maanantai 19.00-20.30 Puistopolku
Nuorison ja aikuisten kilpatanssin alkeisryhmä, Maanantai 17.00-18.00 Klubisali
Nuorison ja aikuisten jatkoryhmä 1, Maanantai 18.00-19.00 Klubisali
Nuorison ja aikuisten jatkoryhmä 3, Maanantai 19.00-20.00 Klubisali
Nuorison ja aikuisten jatkoryhmä 2, Torstai 18.00-19.00 Porolahti
Aikuiset ja nuoriso kilparyhmät
Vakiotanssien kilparyhmä ED, Maanantai 18.30-19.20 Meilahti
Vakiotanssien practise, Maanantai 19.20-20.10 Meilahti
Vakiotanssien kilparyhmä CA, Maanantai 20.10-21.00 Meilahti
Latinalaistanssien kilparyhmä ED, Keskiviikko 18.00-19.00 Toivola
Latinalaistanssien practise, Keskiviikko 19.00-20.00 Toivola
Latinalaistanssien kilparyhmä CA, Keskiviikko 20.00-21.00 Toivola
Tekniikkaryhmät
Lattariharjoitteet, Maanantai 20.00-21.00 Klubisali
Tanssitekniikka vak ja lat, Tiistai 18.00-19.00 Klubisali
Vakiotanssitekniikka, Torstai 20.00-21.00 Porolahti
Ohjattu harjoittelu ja avoin practise
Avoin practise, Tiistai 17.30-18.30 Klubisali
Ohjattu harjoittelu, Torstai 19.00-20.00 Porolahti
Muut ryhmät
Ladies Only, Sunnuntai 18.45-19.35 Klubisali
Lihaskunto, Sunnuntai 19.35-20.15 Klubisali
Senioritanssit
Seniorien päivätanssit ryhmä 1, Keskiviikko 14.00-15.00 Klubisali
Seniorien päivätanssit ryhmä 2, Keskiviikko 15.00-16.00 Klubisali
Klubisalilla harjoittelu
Klubisalin harjoituskäyttö tammi-huhti, ma-su 06.00-22.00 Klubisali
Leirit ja tapahtumat
MM leiri osa III , 10.2.2018, Lauantai 10.00-17.15 Klubisali