ilmoittautuminen

Kevätkauden 2019 kursseille ja ryhmiin ilmoittautuminen.

Ilmoittaudu ryhmiin ja kursseille alla olevalla lomakkeella. Tästä lomakkeesta ei tule automaattista vastausta ja saat vastauksen ilmoittautumiseesi sähköpostitse kun ilmoittautumisesi on otettu käsittelyyn. Mikäli et vielä ole jäsen, voit jättää jäsennumerokentän tyhjäksi. Kursseille osallistuminen edellyttää seuran jäsenyyttä ja uusille jäsenille tämä lomake toimii samalla myös jäsenhakemuksena.

Etunimi:
Sukunimi:
Sähköposti:
Jäsennumero (jos sinulla ei vielä ole jäsennumeroa, jätä kenttä tyhjäksi):
Puhelin:
Postiosoite:
Postinumero:
Kaupunki:
Syntymäaika (ppkkvvvv):
Sukupuoli:
Lisätietoja :

Lastentanssi
Lastentanssi Naperot (3-4v) 13.01.2019 - 12.05.2019, sunnuntai 16:00 - 16:45 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 85 €
Lastentanssi Tenavat (5-6v ryhmä 1) 13.01.2019 - 12.05.2019, sunnuntai 16:45 - 17:30 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 85 €
Lastentanssi Tenavat (5-6v ryhmä 2) 13.01.2019 - 12.05.2019, sunnuntai 17:30 - 18:15 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 85 €
Lapset ja juniorit
Lasten ja juniorien alkeisjatko -ryhmä 17.01.2019 - 16.05.2019, torstai 17:00 - 18:00 Valmentaja(t):Anna-Liisa Bergström
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 130 €
Lasten ja juniorien torstaipractise 17.01.2019 - 16.05.2019, torstai 18:00 - 19:00 Valmentaja(t):Anna-Liisa Bergström
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 30 €
Lasten ja juniorien kilparyhmä, latinalaistanssit 17.01.2019 - 16.05.2019, torstai 19:00 - 20:00 Valmentaja(t):Anna-Liisa Bergström
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 130 €
Lasten ja juniorien alkeisjatko -ryhmä 18.01.2019 - 17.05.2019, perjantai 17:00 - 18:00 Valmentaja(t):Sami Helenius
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 130 €
Lasten ja juniorien perjantaipractise 18.01.2019 - 17.05.2019, perjantai 18:00 - 19:00 Valmentaja(t):Sami Helenius
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 30 €
Lasten ja juniorien kilparyhmä, vakiotanssit 18.01.2019 - 17.05.2019, perjantai 19:00 - 20:00 Valmentaja(t):Sami Helenius
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 130 €
Lasten jatkoryhmä (7-14v) 13.01.2019 - 12.05.2019, sunnuntai 15:00 - 16:00 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 110 €
Showtanssi
Showtanssi 09.01.2019 - 01.05.2019, keskiviikko 18:00 - 19:00 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 110 €
Showtanssi 13.01.2019 - 12.05.2019, sunnuntai 14:00 - 15:00 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 110 €
Nuoriso
Nuorison jatkoryhmä 09.01.2019 - 01.05.2019, keskiviikko 16:00 - 17:00 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 110 €
Aikuiset ja nuoriso alkeis- ja jatkoryhmät
Tanssiurheilun alkeisryhmä 07.01.2019 - 13.05.2019, maanantai 17:00 - 18:30 Valmentaja(t):Tero Liljamo ja Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 130 €
Tanssiurheilun jatkoryhmä 07.01.2019 - 13.05.2019, maanantai 18:30 - 20:00 Valmentaja(t):Tero Liljamo ja Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 130 €
Tanssiurheilun alkeisryhmä 11.01.2019 - 10.05.2019, perjantai 17:00 - 18:30 Valmentaja(t):Mikko Koskelainen
Meilahden yläaste, Kuusitie 12, 00270 Helsinki, 130 €
TSK Tiiviskurssi 07.01.2019 - 13.05.2019, maanantai 17:00 - 18:30 Valmentaja(t):Sami Helenius
Mäkipellontien koulu, Mäkipellontie 19, 00320 Helsinki, 130 €
TSK Tiiviskurssi jatkoryhmä 07.01.2019 - 13.05.2019, maanantai 18:30 - 20:00 Valmentaja(t):Sami Helenius
Mäkipellontien koulu, Mäkipellontie 19, 00320 Helsinki, 130 €
Figure it ED 09.01.2019 - 01.05.2019, keskiviikko 17:00 - 18:00 Valmentaja(t):Veera Korpinen ja Tero Liljamo
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 110 €
Aikuiset ja nuoriso kilpa- ja tekniikkaryhmät
Latinalaistanssien harjoitteet 07.01.2019 - 13.05.2019, maanantai 20:00 - 21:00 Valmentaja(t):Tero Liljamo
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 120 €
Vakiotanssien ED kilparyhmä 07.01.2019 - 13.05.2019, maanantai 18:00 - 19:00 Valmentaja(t):Matti Kantola ja Tea Kantola
Meilahden yläaste, Kuusitie 12, 00270 Helsinki, 140 €
Vakiotanssien practise 07.01.2019 - 13.05.2019, maanantai 19:00 - 20:00 Valmentaja(t):Matti Kantola ja Tea Kantola
Meilahden yläaste, Kuusitie 12, 00270 Helsinki, 30 €
Vakiotanssien CA kilparyhmä 07.01.2019 - 13.05.2019, maanantai 20:00 - 21:00 Valmentaja(t):Matti Kantola ja Tea Kantola
Meilahden yläaste, Kuusitie 12, 00270 Helsinki, 140 €
Tanssitekniikka vakiot ja lattarit 22.01.2019 - 14.05.2019, tiistai 18:00 - 19:00 Valmentaja(t):Jaak Vainomaa
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 140 €
Latinalaistanssien ED kilparyhmä 16.01.2019 - 15.05.2019, keskiviikko 18:00 - 19:00 Valmentaja(t):Helena Ahti-Hallberg
Toivolan koulu, Mikkolankuja 3, 00680 Helsinki, 140 €
Latinalaistanssien practise 16.01.2019 - 15.05.2019, keskiviikko 19:00 - 20:00 Valmentaja(t):Helena Ahti-Hallberg
Toivolan koulu, Mikkolankuja 3, 00680 Helsinki, 30 €
Latinalaistanssien CA kilparyhmä 16.01.2019 - 15.05.2019, keskiviikko 20:00 - 21:00 Valmentaja(t):Helena Ahti-Hallberg
Toivolan koulu, Mikkolankuja 3, 00680 Helsinki, 140 €
Vakiotanssitekniikka 11.01.2019 - 10.05.2019, perjantai 18:30 - 20:00 Valmentaja(t):Mikko Koskelainen
Meilahden yläaste, Kuusitie 12, 00270 Helsinki, 140 €
Muut ryhmät
Ohjattu harjoittelu 08.01.2019 - 14.05.2019, tiistai 17:00 - 18:00 Valmentaja(t):Tero Liljamo
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 0 €
Ladies Only 13.01.2019 - 12.05.2019, sunnuntai 18:30 - 19:30 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 110 €
Kunto 13.01.2019 - 12.05.2019, sunnuntai 19:30 - 20:00 Valmentaja(t):Veera Korpinen
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 60 €
Klubisalin käyttö
Klubisalin kuukausikäyttö 4 kuukautta tammi-huhti 2019 01.01.2019 - 30.04.2019, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai, sunnuntai 06:00 - 21:00 Valmentaja(t):
Klubisali, Karakalliontie 10, 02620 ESPOO, 60 €